JETÝ S-WAY MY19: URČEN PRO BUDOUCNOST

IVECO S-WAY nabízí kompletní řešení přepravy zaměřené na vylepšení pobytu řidiče na palubě a majitelům umožňuje pracovat efektivně, rentabilně a udržitelně.

 

IVECO S-WAY posouvá na novou úroveň zkušenost řidičů s prací a životem se svou kabinou konstruovanou podle jejich potřeb a poskytující prostorné a dobře uspořádané prostředí s bohatou výbavou, komfortními prvky a pokročilými funkcemi.

 

V době, kdy pracovníci v logistice a vlastníci vozidel čelí stále náročnější konkurenci, přichází IVECO S-WAY s vynikající spotřebou paliva a udržitelností současně s nízkými celkovými náklady na vlastnictví a pokročilými technologiemi a inovativními službami.

 

IVECO S-WAY je 100% připojený vůz, který zahajuje novou éru proaktivní a prediktivní podpory. Jeho pokročilá konektivita udržuje řidiče neustále ve spojení se správci flotil, prodejci a specialisty IVECO, takže nikdy nejsou na cestě sami. Současně zpřístupňuje celou řadu inovativních služeb přizpůsobených potřebám zákazníka a vyvinutým pro udržení vozidla na silnici, co nejlepší výkon a maximalizaci efektivity flotily.

 

Objevte naše vozy S-WAY, určená pro budoucnost!

 

 

 

SPRÁVNÁ KABINA PRO KAŽDÝ ÚKOL

Nabídka kabin IVECO S-WAY nabízí kabiny odpovídající vašemu použití: spací kabina AS, spací kabina AT s nízkou nebo střední střechou a krátká kabina AD s nízkou střechou.

IVECO S-WAY nabízí kompletní škálu podvozků s naftovými motory i motory na zemní plyn, vhodné pro jakékoliv použití – od komunálních aplikací a rozvážek po výměnné nástavby. Díky robustnosti a odolnosti podvozku je oblíbený u výrobců nástaveb pro svou jednoduchost a široké možnosti osazení nástavbami.

JEZDĚTE STYLOVĚ A ŽIJTE V KOMFORTU

Každý jednotlivý detail byl pečlivě promyšlen pro dosažení maximální aerodynamiky vozidla: všechny tvary a mezery byly zakryty pro optimalizaci toku vzduchu a výrazné zvýšení úspory paliva. Celý prostor řidiče byl vytvořen, aby poskytoval víc prostoru a výborný výhled.

Nová prostorná kabina nabízí veškerý skladovací prostor, který potřebujete s dobře umístěnými prostornými přihrádkami. Tvarová horní police má velký objem 250 litrů.

EXKLUZIVNÍ A FUNKČNÍ: NÁRAZNÍK a SVĚTLOMETY KOMPLETNĚ V LED PROVEDENÍ

Přepracovaný nárazník nabízí na výběr plastové a hybridní řešení odpovídající požadavkům vašeho konkrétního úkolu. Nárazník z několika dílů ochrání vás a vaše vozidlo – a ušetří na nákladech za opravy, protože stačí vyměnit pouze poškozenou část.

IVECO S-WAY má 100% LED osvětlení – uvnitř i z venku, včetně obrysových světel. Nová LED světla zajišťují perfektní osvětlení uvnitř kabiny a silnice pro bezpečnou jízdu v noci.

PODROBNÁ KONTROLA – DO DETAILU

Naše vozy procházejí před uvedením do prodeje sérií kontrol a inspekcí podle předem stanoveného postupu. Takže i když jsou naše vozidla ojetá, naši zákazníci si mohou být jisti, že dostanou vozidlo, které je nejen spolehlivé, ale také v perfektním stavu.

Kromě toho jsou vozy S-WAY Natural Power certifikovány a kontrolovány v souladu se všemi místními legislativními požadavky.

OD STARÉHO K NOVÉMU

Na všechny opravy vozidel používáme výhradně originální díly a komponenty IVECO. To zajišťuje, že vozidlo je připraveno svému novému majiteli poskytnout spolehlivou a bezstarostnou jízdu.

STEJNÉ BENEFITY JAK PRO NOVÉ VOZIDLO

Tým profesionálů poskytuje našim zákazníkům nejen podporu při výběru toho nejvhodnějšího ojetého nákladního automobilu, ale i při výběru dalších doplňkových služeb a to na základě podnikatelského účelu, rozpočtu či záruky platné v celé Evropě, možností financování a služeb mobility.

DOWNLOAD BROCHURE

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NEWSLETTERU

Dostávejte upozornění e-mailem na nabídky a novinky společnosti OK TRUCKS