OK TRUCKS, ZNAČKA ZASVĚCENÁ NABÍDCE A PRODEJI OJETÝCH VOZIDEL CERTIFIKOVANÝCH SPOLEČNOSTÍ IVECO.

PODROBNÁ KONTROLA – DO DETAILU

Naše vozy procházejí před uvedením do prodeje sérií kontrol a inspekcí podle předem stanoveného postupu. Takže i když jsou naše vozidla ojetá, naši zákazníci si mohou být jisti, že dostanou vozidlo, které je nejen spolehlivé, ale také v perfektním stavu.

PREMIUM, COMFORT NEBO STANDARD – VYHOVÍME VAŠIM POŽADAVKŮM

Každý zákazník má jiné požadavky - i co se týče ceny a přípravy vozidla. Na základě požadovaných specifických znaků, jako jsou věk, počet ujetých kilometrů a rozsah oprav, jsou vozidla rozděleny do tří kategorií - PREMIUM, COMFORT a STANDARD - aby co nejlépe vyhovovaly potřebám zákazníků.

OD STARÉHO K NOVÉMU

Na všechny opravy vozidel používáme výhradně originální díly a komponenty IVECO. To zajišťuje, že vozidlo je připraveno svému novému majiteli poskytnout spolehlivou a bezstarostnou jízdu.

STEJNÉ BENEFITY JAK PRO NOVÉ VOZIDLO

Tým profesionálů poskytuje našim zákazníkům nejen podporu při výběru toho nejvhodnějšího ojetého nákladního automobilu, ale i při výběru dalších doplňkových služeb a to na základě podnikatelského účelu, rozpočtu či záruky platné v celé Evropě, možností financování a služeb mobility.

CELÝ PŘÍBĚH

OK TRUCKS je zastoupena ve více než 20 zemích. Náš tým pomůže našim zákazníkům při výběru toho nejvhodnějšího ojetého nákladního vozidla na základě jeho individuálních požadavků s cílem poskytnout nejlepší přidanou hodnotu za nejvýhodnější cenu. V případě poruchy vozidla je vám k dispozici bezplatné telefonní číslo na asistenční službu, která je v provozu 24h denně. Servnisné střediska a autorizované dílny IVECO jsou vám stejně plně k dispozici. Proto každý náš zákazník může snadno najít kvalifikovanou podporu všude tam, kde se právě nachází.

OK TRUCKS, bohatá nabídka dlouhodobě spolehlivých a prověřených ojetých vozidel.

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NEWSLETTERU

Dostávejte upozornění e-mailem na nabídky a novinky společnosti OK TRUCKS