OK TRUCKS, ZNAČKA ZASVĚCENÁ NABÍDCE A PRODEJI OJETÝCH VOZIDEL CERTIFIKOVANÝCH SPOLEČNOSTÍ IVECO.

PODROBNÁ KONTROLA – DO DETAILU

Naše vozy procházejí před uvedením do prodeje sérií kontrol a inspekcí podle předem stanoveného postupu. Takže i když jsou naše vozidla ojetá, naši zákazníci si mohou být jisti, že dostanou vozidlo, které je nejen spolehlivé, ale také v perfektním stavu.

PREMIUM, COMFORT NEBO STANDARD – VYHOVÍME VAŠIM POŽADAVKŮM

Každý zákazník má jiné požadavky - i co se týče ceny a přípravy vozidla. Na základě požadovaných specifických znaků, jako jsou věk, počet ujetých kilometrů a rozsah oprav, jsou vozidla rozděleny do tří kategorií - PREMIUM, COMFORT a STANDARD - aby co nejlépe vyhovovaly potřebám zákazníků.

OD STARÉHO K NOVÉMU

Na všechny opravy vozidel používáme výhradně originální díly a komponenty IVECO. To zajišťuje, že vozidlo je připraveno svému novému majiteli poskytnout spolehlivou a bezstarostnou jízdu.

STEJNÉ BENEFITY JAK PRO NOVÉ VOZIDLO

Tým profesionálů poskytuje našim zákazníkům nejen podporu při výběru toho nejvhodnějšího ojetého nákladního automobilu, ale i při výběru dalších doplňkových služeb a to na základě podnikatelského účelu, rozpočtu či záruky platné v celé Evropě, možností financování a služeb mobility.

CELÝ PŘÍBĚH

OK TRUCKS je zastoupena ve více než 20 zemích. Náš tým pomůže našim zákazníkům při výběru toho nejvhodnějšího ojetého nákladního vozidla na základě jeho individuálních požadavků s cílem poskytnout nejlepší přidanou hodnotu za nejvýhodnější cenu. V případě poruchy vozidla je vám k dispozici bezplatné telefonní číslo na asistenční službu, která je v provozu 24h denně. Servnisné střediska a autorizované dílny IVECO jsou vám stejně plně k dispozici. Proto každý náš zákazník může snadno najít kvalifikovanou podporu všude tam, kde se právě nachází.

OK TRUCKS, bohatá nabídka dlouhodobě spolehlivých a prověřených ojetých vozidel.

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NEWSLETTERU

Dostávejte upozornění e-mailem na nabídky a novinky společnosti OK TRUCKS

Thank you for registering in OK Trucks website.
You will soon receive our newsletter with special offers and other information
Vyskytla se chyba. Zkuste to prosím později nebo kontaktujte naši podporu.

Odpovězte prosím na všechna následující prohlášení

I have read the Privacy Notice and give my consent for the purposes and processes as detailed below:

Marketing: processing of my Data by IVECO S.p.A.Company, in hardcopy, by automated or electronic means including via mail or e-mail, phone (e.g. automated phone calls, SMS, MMS, fax) and any other mean (e.g. web sites, mobile apps), with the purpose of sending commercial communication as well as advertising on products and services.

Marketing Third Parties: communication of my Data to the IVECO S.p.A.Company sA’s subsidiaries and affiliates of the Iveco Group as well as the authorized dealers and distribution and processing by them with the purpose of sending commercial communications as well as advertising on their products and services or perform market research.