Katalog poškození


Prohlídněte si katalog připravený společností IVECO na posouzení opotřebení a poškození vašeho vozidla.

Pokud jste provozovatelem vozidla IVECO a nyní se blíží konec vaší smlouvy o pronájmu vozidla, doporučujeme vám prohlédnout si náš katalog opotřebení a poškození. Najdete v něm jednoduchý návod ke kontrole vozidla s jasnými příklady akceptovatelných a neakceptovatelnými poškozeními s cílem vrátit vozidlo ke zpětnému odkoupení v požadovaném stavu.

Pro více informací klikněte na dokument Katalog poškození který si můžete stáhnout do vašeho počítače.

Měsíční nabídky

Lokální partner

Kontaktujte nás

Přihlásit k odběru newsletteru

Odpovězte prosím na všechna následující prohlášení

Přečetl jsem si prohlášení o ochraně osobních údajů a poskytuji svůj souhlas pro níže uvedené účely a procesy:

MARKETINGOVÉ ČINNOSTI - zpracování mých údajů IVECO Czech Republic, v tištěné podobě, automatizovanými nebo elektronickými prostředky, včetně pošty nebo elektronické pošty, telefonu (např. automatizovaná volání, SMS, MMS, fax), a jakýmikoli jinými prostředky (např. webové stránky, mobilní aplikace), za účelem zasílání obchodních sdělení a rovněž reklamních sdělení týkajících se výrobků a služeb, jak je popsáno v oddíle 2 bodě (iii) prohlášení o ochraně osobních údajů:

MARKETING TŘETÍCH STRAN [sdělení mých údajů dceřiným společnostem IVECO Czech Republic a přidruženým společnostem skupiny CNH Industrial, jakož i autorizovaným prodejcům a distributorům a jejich zpracování uvedenými subjekty pro účely zasílání obchodních sdělení a rovněž reklamních sdělení týkajících se jejich výrobků a služeb nebo provádění průzkumu trhu, jak je popsáno v oddíle 2 bodě (iv) prohlášení o ochraně osobních údajů: