STRALIS NP: KOMPLETNÍ NABÍDKA OJETÝCH VOZIDEL NA ZEMNÍ PLYN

Stralis NP nabízí celou řadu těžkých nákladních vozidel na zemní plyn navržených a zkonstruovaných tak, aby byly schopny pokrýt téměř všechny požadavky silničních, stavebních i lehkých terénních úkolů, které jsou kladeny na vaši firmu. S dojezdem až 1 600 km poskytuje takový výkon, komfort, technologii převodovky a palivovou autonomii, aby vyhovovala potřebám regionální i mezinárodní dopravy.

 

EFEKTIVNOST BEZ KOMPROMISŮ A NEOMEZENÁ UDRŽITELNOST.

NEJLEPŠÍ VÝKON VE TŘÍDĚ: MOTORY NA ZEMNÍ PLYN CURSOR 9 a CURSOR 13

Motory CURSOR 9 Euro 6 o zdvihovém objemu 8,7 litru a CURSOR 13 o zdvihovém objemu 12,9 litru, s vylepšeným procesem spalování a optimální hmotností poskytují nejlepší úsporu paliva i při dálkových jízdách. Jeho plynové vstřikovače, palivové potrubí a písty byly navrženy tak, aby poskytovaly maximální možný výkon a točivý moment. Podélný 3cestný katalyzátor přispívá k plnění přísných emisních norem včetně dodržování nízké hladiny hluku a ponechává dostatek prostoru pro zvětšení kapacity palivové nádrže případně místa pro dodatečnou montáž zákaznických komponentů.

NEJLEPŠÍ DOJEZD VE SVÉ TŘÍDĚ: VYŠŠÍ FLEXIBILITA

Stralis NP nabízí rozsáhlou škálu kombinací nádrží v různých rozměrech a tvarech. Krátké nádrže, dlouhé nádrže, montované vpravo nebo vlevo, jen na LNG, jen na CNG, LNG + CNG. Můžete si zvolit kombinaci, která nejvíce vyhovuje požadavkům vyplývajícím z vašich pracovních úkolů.

NATURAL GAS VS. DIESEL

  • POROVNATELNÝ VÝKON
  • NIŽŠÍ NÁKLADY NA PALIVO
  • SNÍŽENÍ ZNEČIŠTĚNÍ A HLUKU
  • -95% SNÍŽENÍ CO2 POMOCÍ BIOMETÁNU
  • VYUŽITELNÉ V MĚSTSKÝCH OBLASTECH
  • NÍZKÉ INVESTICE DO INFRASTRUKTURY
Stáhněte si brožuru

PODROBNÁ KONTROLA A DŮKLADNÍ PŘÍPRAVA

Naše vozidla procházejí před uvedením do prodeje sérií kontrol a inspekcí podle předem stanoveného postupu. Takže i když jsou naše vozy ojeté, naši zákazníci si mohou být jisti, že dostanou vozidlo, které je nejen spolehlivé, ale také v perfektním stavu. Pokud jde o plynové systémy ve vozidlech, potvrzujeme, že byly zkontrolovány v souladu s místními normami.

OD STARÉHO K NOVÉMU

Pro všechny opravy vozidel používáme výhradně originální díly a komponenty IVECO. To zajišťuje, že vůz je připraven svému novému majiteli poskytnout spolehlivou a bezstarostnou jízdu.

STEJNÉ BENEFITY JAKO PRO NOVÁ VOZIDLA

Naše nabídka zahrnuje doplňkové služby, jako například záruku platnou v rámci celé Evropy, asistenční služby pro řidiče a nákladní vozidla, různé možnosti financování nebo služby konektivity. Tým profesionálů poskytuje našim zákazníkům nejen podporu při výběru toho nejvhodnějšího ojetého nákladního vozidla, ale také při výběru dalších doplňkových služeb a to na základě podnikatelského účelu a rozpočtu.

IVECO GAS STATION

Naplánujte si další cestu

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NEWSLETTERU

Dostávejte upozornění e-mailem na nabídky a novinky společnosti OK TRUCKS

Thank you for registering in OK Trucks website.
You will soon receive our newsletter with special offers and other information
Vyskytla se chyba. Zkuste to prosím později nebo kontaktujte naši podporu.

Odpovězte prosím na všechna následující prohlášení

I have read the Privacy Notice and give my consent for the purposes and processes as detailed below:

Marketing: processing of my Data by IVECO S.p.A.Company, in hardcopy, by automated or electronic means including via mail or e-mail, phone (e.g. automated phone calls, SMS, MMS, fax) and any other mean (e.g. web sites, mobile apps), with the purpose of sending commercial communication as well as advertising on products and services.

Marketing Third Parties: communication of my Data to the IVECO S.p.A.Company sA’s subsidiaries and affiliates of the Iveco Group as well as the authorized dealers and distribution and processing by them with the purpose of sending commercial communications as well as advertising on their products and services or perform market research.