OK TRUCKS, značka prodeje a marketingu ojetých vozidel certifikovaných společností Iveco.

Rok 2015 byl zvratem pro prodej ojetých vozidel Iveco. Nové výzvy, posílený centralizovaný tým, rozšířená škála služeb a doplňkové balíčky pro koncové zákazníky.

OK TRUCKS nabízí široký výběr vozidel pro zákazníky, kteří chtějí ojeté vozidlo, které je bezpečné, spolehlivé a s garancí a certifikací od Iveca.

Naše vozy procházejí sérií prohlídek a inspekcí. Podle jejich specifických charakteristik, jako je kilometrový projezd, stáří, stav pneumatik a typ provozu jsou vozidla rozdělena do tří kategorií – Premium, Comfort a Basic – aby co nejlépe odpovídala požadavkům zákazníků.

Tým profesionálů podporuje zákazníky, aby si vybrali ten nejvhodnější vůz z druhé ruky podle jejich pracovních požadavků, finančního rozpočtu i podle záruky, financování a služeb pojízdnosti.

OK TRUCKS - celá řada ojetých, spolehlivých a prověřených vozidel.


Download Brochure

Měsíční nabídky

Kontaktujte nás

Přihlásit k odběru newsletteru

Thank you for registering in OK Trucks website.
You will soon receive our newsletter with special offers and other information
Thank you for registering in OK Trucks website.
You will soon receive our newsletter with special offers and other information
Vyskytla se chyba. Zkuste to prosím později nebo kontaktujte naši podporu.

Odpovězte prosím na všechna následující prohlášení

Přečetl jsem si prohlášení o ochraně osobních údajů a poskytuji svůj souhlas pro níže uvedené účely a procesy:

MARKETINGOVÉ ČINNOSTI - zpracování mých údajů IVECO Czech Republic, v tištěné podobě, automatizovanými nebo elektronickými prostředky, včetně pošty nebo elektronické pošty, telefonu (např. automatizovaná volání, SMS, MMS, fax), a jakýmikoli jinými prostředky (např. webové stránky, mobilní aplikace), za účelem zasílání obchodních sdělení a rovněž reklamních sdělení týkajících se výrobků a služeb, jak je popsáno v oddíle 2 bodě (iii) prohlášení o ochraně osobních údajů:

MARKETING TŘETÍCH STRAN [sdělení mých údajů dceřiným společnostem IVECO Czech Republic a přidruženým společnostem skupiny CNH Industrial, jakož i autorizovaným prodejcům a distributorům a jejich zpracování uvedenými subjekty pro účely zasílání obchodních sdělení a rovněž reklamních sdělení týkajících se jejich výrobků a služeb nebo provádění průzkumu trhu, jak je popsáno v oddíle 2 bodě (iv) prohlášení o ochraně osobních údajů: