OK TRUCKS, značka prodeje a marketingu ojetých vozidel certifikovaných společností Iveco.

Rok 2015 byl zvratem pro prodej ojetých vozidel Iveco. Nové výzvy, posílený centralizovaný tým, rozšířená škála služeb a doplňkové balíčky pro koncové zákazníky.

OK TRUCKS nabízí široký výběr vozidel pro zákazníky, kteří chtějí ojeté vozidlo, které je bezpečné, spolehlivé a s garancí a certifikací od Iveca.

Naše vozy procházejí sérií prohlídek a inspekcí. Podle jejich specifických charakteristik, jako je kilometrový projezd, stáří, stav pneumatik a typ provozu jsou vozidla rozdělena do tří kategorií – Premium, Comfort a Basic – aby co nejlépe odpovídala požadavkům zákazníků.

Tým profesionálů podporuje zákazníky, aby si vybrali ten nejvhodnější vůz z druhé ruky podle jejich pracovních požadavků, finančního rozpočtu i podle záruky, financování a služeb pojízdnosti.

OK TRUCKS - celá řada ojetých, spolehlivých a prověřených vozidel.


Download Brochure

Měsíční nabídky

Kontaktujte nás

Přihlásit k odběru newsletteru

Odpovězte prosím na všechna následující prohlášení

Přečetl jsem si prohlášení o ochraně osobních údajů a poskytuji svůj souhlas pro níže uvedené účely a procesy:

MARKETINGOVÉ ČINNOSTI - zpracování mých údajů IVECO Czech Republic, v tištěné podobě, automatizovanými nebo elektronickými prostředky, včetně pošty nebo elektronické pošty, telefonu (např. automatizovaná volání, SMS, MMS, fax), a jakýmikoli jinými prostředky (např. webové stránky, mobilní aplikace), za účelem zasílání obchodních sdělení a rovněž reklamních sdělení týkajících se výrobků a služeb, jak je popsáno v oddíle 2 bodě (iii) prohlášení o ochraně osobních údajů:

MARKETING TŘETÍCH STRAN [sdělení mých údajů dceřiným společnostem IVECO Czech Republic a přidruženým společnostem skupiny CNH Industrial, jakož i autorizovaným prodejcům a distributorům a jejich zpracování uvedenými subjekty pro účely zasílání obchodních sdělení a rovněž reklamních sdělení týkajících se jejich výrobků a služeb nebo provádění průzkumu trhu, jak je popsáno v oddíle 2 bodě (iv) prohlášení o ochraně osobních údajů: